تماس مستقیم
09121760554

اوچونک

اوچونک

در ناحیه ی پنج کیلومتری شرق روستای زان دماوند و شش کیلومتری روستای لومان آبسرد دماوند، روستایی در ارتفاع هزار و هشتصد و ده متری به نام اوچونک دماوند وجود دارد.

روستای اوچونک دماوند دارای جمعیت زیادی نیست و حداکثر خانوار ساکن در آن در دورانی که روستا نشینی وجود داشت به سی خانوار با زندگی دائم رسیده است. همین امر عجیب باعث شده است که روستای اوچونک دماوند به محلی خلوت و دنج برای افرادی که نیاز به آرامش کامل دارند تبدیل شود.

امروزه زمین های موجود در بافت روستایی اوچونک دماوند مورد توجه پایتخت نشینان عزیزمان شده است و عده ی زیادی این روستا را برای ساخت ویلای ارزان، ویلای شیک، ویلای کوچک، ویلای بزرگ، ویلای لوکس، ویلای حیاط دار، ویلای استخردار انتخاب خواهند کرد.

 

پیشنهاد نویسنده: املاک اوچونک

 

اوچونک

اوچونک
اوچونک

افرادی که به سمت سکونت در شهر اوچونک دماوند می آیند اغلب افرادی هستند که جهت سرمایه گذاری یا اینکه زندگی ساکت داشته باشند است؛ عمده مهاجرین به این شهر افرادی هستند که محل سکونت دوم آن ها اوچونک است و محل اول زندگی آن ها پایتخت کشور عزیزمان تهران است.

در راستای این موضوع محلیان کمتری در این منطقه مشاهده می کنید و همان محلیان هم اکثرا سن زیادی دارند.

 

قیمت زمین در اوچونک دماوند

قیمت ملک، زمین، ویلا، باغ در سال های اخیر در روستای اوچونک دماوند همواره تغییرات زیادی کرده است به این شکل که رشد این منطقه به حدی چشمگیر بوده که افراد مشتاق خرید برای سرمایه گذاری ملک در این وضع اقتصادی کشور هستند.

اگر نیاز به سرمایه گذاری در بازار ملک شهرستان دماوند دارید انتخاب و خرید ملک و ویلا و زمین در روستای اوچونک دماوند به شما توصیه می شود؛ در کنار مرغوبیت قیمت های مناسبی نسبت به مناطقی مثل جابان دماوند دارد.

 

گالری تصاویر شهر اوچونک دماوند

در زیر تعدادی از تصاویر زیبا را از شهر اوچونک دماوند می بینید:

برای مشاهده تصاویر بیشتر به گالری تصاویر بروید.

 

پیشنهاد نویسنده: املاک اوچونک

 

اکنون که اطلاعات کاملی را در ارتبا با اینکه شهر اوچونک دماوند کجاست پس برای آخر هفته ای جذاب در کنار عزیزان خود برنامه ریزی داشته باشید تا به اوچونک دماوند بروید.

اگر اطلاعات بیشتری در ارتباط با اوچونک نیاز دارید با شماره ی ۰۹۱۲۱۷۶۰۵۵۴ در تماس باشید.

موفق باشید.