تماس مستقیم
09128989597
تماس مستقیم
09121760554

وبلاگ

خرید ملک در دماوند و حومه

خرید ملک در دماوند و حومه

خرید ملک در دماوند و حومه

با توجه به نظرات مشتریان و کاربران که برای ما ارسال می کنند نیاز بود نوشته ای در ارتباط با خرید ملک در دماوند و حومه ی دماوند که شامل گیلاوند، آبسرد، گرمابسرد، سربندان، جابان، اوچونک و … است را منتشر کنیم؛ این نوشته را به صورت کاملا اختصاصی در وبلاگ کارشناسان املاک دماوند مطالعه کنید و از خواندن این متن ساده و خلاصه لذت ببرید.

گاهی نیاز نیست برای همه چیز حتما تماس های تلفنی متعدد بگیرید یا در منطقه حضور پیدا کنید و با یک جستجوی ساده مثل کلید واژه ی “خرید ملک در دماوند” به سادگی اطلاعات مفیدی را از سایت کارشناسان املاک دماوند دریافت کنید.

پس با این نوشته همراه ما باشید.

 

پیشنهاد نویسنده: بررسی ملک های مختلف دماوند و کاربری آن ها

 

خرید ملک در دماوند و حومه

از گذشته تا به امروز خرید ملک و خرید زمین در شهرهای مختلف در کشورمان باب بوده و تا به امروز که در حال مطالعه ی این نوشته هستید نیز این شرایط به اوج خود رسیده است از این جهت باید بدانید که تمامی این موارد به سرمایه گذاری در بازار ملک مربوط می شود.

در این نوشته هر یک از بخش های شهرستان دماوند و خرید ملک در آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم تا نکات مربوط به آن ها را برای شما بازگو کنیم و با دید بازتری نسبت به خرید ملک در این مناطق اقدام کنید.

ادامه ی این نوشته را در هر یک از بخش های زیر بخوانید؛ در این نوشته مناطق :

  • دماوند
  • گیلاون
  • جابان
  • گرمابسرد
  • آبسرد
  • اوچونک

را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

خرید ملک در گیلاوند

ملک های شهر گیلاوند اکثرا مسکونی هستند و ملک های باغ و باغچه یا ملک های کشاورزی کمتری دارند و اکثر زمین های مورد نظر در داخل بافت اصلی شهر هستند؛ اگر شما هم یکی از افرادی هستید که ساکت شهر تهران هستید و می خواهید یک زندگی خوب و ایده آل را بعد از ساعت اداری داشته باشید می توانید به مهاجرت از سمت شهر تهران به منطقه ی گیلاوند فکر کنید و این موضوع را در ذهن خود در نظر بگیرید؛ برای تخقیقات بیشتر در مورد این منطقه کافیست یک روز به سمت گیلاوند حرکت کنید و خودتان به صورت مستقیم این منطقه را بررسی کنید و ببینید که برای زندگی بسیار مناسب و قابل استفاده می باشد.

خرید ملک در گیلاوند

منطقه ی گیلاوند از لحاظ امکانات شهری تمام مواردی را که نیاز دارید دارد البته مثل شهر تهران ناوگان اتوبوس و مترو ندارد ولی شما برای رفتن به مسیر های اصلی شهر از تاکسی می توانید استفاده کنید؛ در حالی که این نوشته نگارش می شود هنوز تاکسی های اینترنتی به این شهر نرسیده اند و خدمات خود را در این منطقه ارائه نمی کنند اما احتمالا به دلیل نیاز این منطقه در آینده ای نه چندان دور این اتفاق می افتد که تاکسی های اینترنتی نیز به منطقه ی دماوند و لااقل شهر دماوند و گیلاوند بیایند.

دسترسی محلی گیلاوند به مرکز شهر دماوند در حالتی که ترافیک نباشد و تصادفی نشده باشد تنها ۱۰ دقیقه با خودروی شخصی می باشد؛ اینکه گفتیم تصادف یا ترافیک شاید فکر کنید که در این منطقه ترافیک و تصادف زیاد رخ می دهد اما این باور را از سرتان بیرون کنید چون منطقه ی دماوند معمولا کمترین تصادفات رانندگی را دارد و رانندگان بومی و غیربومی در این منطقه از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی می کنند.

اگر نیاز به آپارتمان های ارزان قیمت تر دارید مسکن مهر دماوند در منطقه ی گیلاوند قرار گرفته است و می توانید از ان استفاده کنید تا با قیمت کمتر صاحب خانه شوید و مستاجر نباشید.

در صورتی که ملک های گران قیمت تر و با کیفیت تر در این منطقه می خواهید کافیست به سراغ منطقه هایی مثل میدان گلها، دمادشت، زنبق، نیلوفر، قائم و … بروید و در آنجا خانه یا آپارتمان بخرید.

در مناطقی که در پاراگراف قبلی گفته شده خانه های ویلایی زیادی وجود دارد ولی با این وجود آپارتمان های مسکونی زیادی نیز به صورت نوساز یا با سال ساخت کم می توانید تهیه کنید که این نشان از این است که بافت فرسوده ای ندارد و از لحاظ باکلاس بودن درجه یک می باشد

 

خرید ملک در دماوند

خرید ملک در دماوند معمولا برای ویلاها و خانه های شخصی است به حالتی که اکثر خانه های بافت خوش نشین این منطقه ویلایی یا دربست هستند اما خانه های آپارتمانی یا ارزان قیمت تر نیز در این منطقه پیدا می کنید.

خرید ملک در دماوند

منطقه ی دماوند نسبت به گیلاوند بومیان بیشتری دارد و بومیان با اصالت دماوندی اکثرا در این منطقه ساکن هستند و خانه های پدری خود را نگه داشته و در آن ها سکونت می کنند و خیلی به ندرت پیش می آید ملک های خود را بفروشند؛ در صورتی که ملک های خود را بفروشند حتما در همان محله ملک جدیدی را می خرند و از ان محله خارج نمی شوند که این یکی از اخلاقی ساکنین شهر دماوند می باشد.

شما با خرید ملک در شهر دماوند احتمالا باید بودجه ی زیادی را صرف این کار بکنید ولی یک ملک با اصالت و درجه یک را در شهرستان دماوند می توانید در این منطقه تهیه کنید و با کفیت ترین و گران ترین ملک ها نیز در این منطقه هستند؛ شاید با این قیمت بتوانید چندین برابر آن را در بخش هایی مثل اوچونک، آبسرد، گرمابسرد، جابان، سربندان و … بخرید ولی این موضوع اصلا قابل مقایسه نیست که شما در شهر دماوند ساکن باشید یا در روستاهای اطراف شهر دماوند پس این موضوع را در هنگام خرید حتما در نظر داشته باشید.

 

خرید ملک در جابان

مناطقی که در این تیتر و تیترهای آیینده مورد بررسی قرار می گیرند اکثرا مناطق روستایی و تازه معروف شده هستند که در مقابل شهر دماوند شاید کیفیت شهرنشینی و امکاناتی نداشته باشند ولی در سال های اخیر با رشد جمعیت و افزایش امکانات در حال بهتر شدن هستند.

در این بخش در مورد منطقه ی جابان صحبت خواهیم کرد؛ این منطقه یکی از مناطقی از شهر دماوند است که در دهستان ابرشیوه قرار گرفته است و معمولا برای خرید ویلا یا زمین های هکتاری مورد توجه افرا و غیر بومیان واقع می شود.

خرید ملک در جابان

رشد قیمت ملک های این منطقه در سال های اخیر به طرز چشمگیری بوده است که سالیانه ۲ برابر به  قیمت ملک های این منطقه اضافه شده است و این مبلغ واقعا عدد بزرگی است که ممکن است در آینده نیز به صورت صعودی به همین شکل رو به جلو باشد.

امنیت بالای منطقه ی جابان از نظر جرم و جنایت، دسترسی به منطقه ی گیلاوند، داشتن آب آشامیدنی و برق و گاز، داشتن سطل های زباله و تمیز بودن خیابان ها، خیابان ها و کوچه های مرتب و آسفالت شده تنها بخشی از امکاناتی است که در منطقه ی جابان دماوند به آن دست یابی خواهید داشت پس نگران اینکه چون منطقه ی جابان یک روستا است به سمت خرید ملک در آن جا نرویم نباشید و اگر این منطقه و طبیعت آن را مشاهده کنید قطعا این نظر شما عوض می شود و فرق می کند.

در نظر داشته باشید که ملک های شهر جابان همگی دارای سند هستند و برخی از سودجویان به دنبال رشد چشمگیر تقاضا در این منطقه به فروش زمین های دیگران و زمین های فرضی می پردازند که این از نظر قانونی اشکال دارد؛ پیشنهاد ما به شما سروران و بزرگواران و عزیزان این است که اگر قصد خرید ملک در جابان را دارید حتما از سمت مشاورین املاک اقدام به این کار بکنید زیرا در حال حاضر قیمت ملک ها به اندازه ای بالاست که اعدادی که برای فروش ملک ها در نظر گرفته می شوند مبلغ هنگفتی می باشد و باید در این شرایط از پول خودتان به درستی حفاظت کنید.

یک مشاور املاک امین و کاردان و کارکشته و با اعتبار می تواند در این زمینه به شما کمک های زیادی داشته باشد.

 

خرید ملک در گرمابسرد

منطقه ی گرمابسرد دماوند یکی از مناطقی است که در شهرستان دماوند قرار گرفته است و به عنوان یکی از روستاهایی که در این شهرستان قرار دارد در حال رقابت در بازار املاک و مستغلات است.

شاید نام گرمابسرد از گذشته با مشکلاتی شناخته می شد ولی در سال های اخیر اصلا این موارد دیده نشده است و تمام مشکلات این منطقه با رشد جمعیت و افزایش امکانات از بین رفته است؛ ما می دانیم که رشد جمعیت و آمدن امکانات باعث این می شود که فضای شهری یک منطقه باکلاس تر و بهتر شود پس اگر قصد خرید ملک و زمین ارزان را در شهرستان دماوند دارید گرمابسرد به علت رو به رشد بودن بسیار مناسب شما می باشد.

در منطقه ی گرمابسرد متاسفانه زمین ها هنوز هم دارای سند مالکیت نیستند و با برگه های روستایی مالکیت این زمین ها جابجا می شود از این نظر نگرانی هایی زیادی برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در این منطقه را دارند به وجود می آید ولی با توصیه ای که در بالا هم کردیم باید برای خرید هر گونه ملکی با مشاورین املاک منطقه ی گرمابسرد در ارتباط باشید.

اگر این نوشته را می خوانید و اطلاعات بیشتری لازم دارید یک جلسه مشاوره ی رایگان را مهمان ما باشید و با شماره تماسی که زیر سایت می باشد با ما تماس بگیرید.

 

خرید ملک در سربندان

منطقه سربندان دماوند در مرکزیت دهستان ابرشیوه قرار دارد و این موضوع باعث شده کیفیت بالایی را در ارتباط با آن در نظر داشت؛ کیفیت زندگی در منطقه ی سربندان دماوند واقعا بالاست زیرا در این منطقه حتی بانک نیز وجود دارد و وجود بانک تنها با نیاز مردم باید اتفاق بیوفتد پس نیاز مردم برای وجود بانک در این منطقه واقعا درست بوده است.

خرید ملک در سربندان

طرح های مختلفی توسط دولت در ساخت روستاها و مجهر کردن و بهتر کردن امکانات شهری رخ داده است و در کنار آن دهیاری این روستا که باید از آن ها تشکر ویژه به عمل آورد خیلی فعالیت گسترده ای برای آبادانی این منطقه می کند و این موضوع همین دلیلی است که ملک این منطقه قیمت بالایی پیدا کرده اند.

در این جا یک بحث مهم این است که در منطقه ی سربندان دماوند چه نوع ملک هایی می توان خرید؟!

لیست ملک هایی که در منطقه سربندان دماوند قابل خریدن است:

با رفتن روی هر کدام از آگهی های بالا می توانید یک ملک را در منطقه ی سربندان دماوند مشاهده کنید و در صورت نیاز برای هماهنگی جهت بازدید با ما تماس بگیرید پس همین الان این ملک ها و فایل های ملکی را مشاهده کنید.

 

خرید ملک در آبسرد

در منطقه ی آبسرد دماوند می توانید ساکن شوید و از ویلاها و خانه های ویلایی و خانه های قدیمی لذت ببرید دقت کنید که این منطقه به دلیل رشد زیادی که داشته است کمی از لحاظ قیمتی بالا به نظر می رسد اما برای شروع معاملات خود در شهر آبسرد کافیست به املاک آبسرد مراجعه کنید و یا با کارشناسان املاک دماوند در تماس باشید.

فرآیند خرید ملک در منطقه ی آبسرد مانند مناطق دیگر از این مرحله آغاز می شود که شما ابتدا بودجه ی خود را در نظر می گیرید و با مشاور املاک خود در ارتباط با نیازهایی که از یک ملک دارید صحبت می کنید و این نیاز ها را با آن ها در میان می گذارید و با توجه به این بودجه و نیازهای شما فایل های ملکی مختلف را به شما معرفی می کند و هر یک از آن ها را برای بازدید هماهنگ می کنید و به بازدید آن ها می روید و در صورتی که ملک مورد نظر با نیاز های شما برابر بود و حداقل های شما را پر کرده بود و آن ها را ارضا می کرد به پای میز معامله می روید و مبلغ هایی که به جای آن زمین باید پرداخت کنید را پرداخت می کنیدو در نهایت به سمت دفترخانه و کارهای محضری می روید و حالا مالک آن ملکی که می خواستید هستید.

این سناریو پیچیدگی خاصی ندارد و تنها پیچیدگی آن اعتماد به یک مشاور املاک است و مسئله ی اعتماد به حدی مهم است که شاید در مورد آن باید بیشتر دقت کنید و آن را بیشتر بررسی کنید.

در نگاه اول انتخاب مشاور املاک خیلی ساده به نظر می رسد و شما فکر می کنید که خب در محل حاضر می شویم و با خودروی خود در خیابان در حال حرکت هستیم و مشاور املاک هایی را که می بینیم توقف می کنیم و به دفتر ان ها می رویم ولی واقعا به این شکل نیست و باید در انتخاب مشاور املاک دقت کنید؛ تجربه و امین بودن و کاردان بودن به حدی مهم است که ممکن است شما با یک بودجه ی کمتر امکانات فوق العاده ای را بدست آورید و یا با بودجه ی زیاد امکاناتی که مد نظر شما بود بدست نیامده باشد و در آینده بفهمید که معامله ی شما اشتباه بوده است و این موضوع تنها به این دلیل است که شما یک مشاور غلط را انتخاب کرده اید.

 

خرید ملک در اوچونک

در نهایت به آخرین بخش منطقه ی دماوند رسیدیم که اوچونک نام دارد.

منطقه ی اوچونک با جمعیت کم خود و زمین های زیاد خود بهترین فرصت است برای افرادی که فکر می کنند برای سرمایه گذاری باید ملک خریداری کنند و این موضوع فقط از افراد باهوش بر می آید.

خرید زمین در اوچونک با منطقه های دیگر شاید کمی تفاوت داشته باشد و این تفاوت هم آن است که سند های مالکیت در این منطقه هنوز وضعیت مشخص و مطلوبی ندارند پس باید حتما در خرید خود دقت کنید و در هر مشاور املاکی در منطقه ی اوچونک رفتید قبل از آن دانش کافی برای انتخاب صحیح را داشته باشید.

 

جمع بندی – خرید ملک در دماوند و حومه

در آخر اگر بخواهیم از تمامی این موضوعات یک جمع بندی کلی داشته باشیم باید بگوییم که برای خرید ملک در شهر دماوند و منطقه هایی که در بالا گفته شد حتما عجله کنید زیرا هر روز که شما در خرید خود تعلل کنید قیمت ملک در این مناطق بیشتر می شود و شاید ندانید اما ناخوداگاه این اتفاق باعث می شود سرمایه ی شما کمتر شود.

دو نکته ی مهم که مجدد متذکر می شویم این است:

  • در انتخاب مشاور املاک حتما با دقت عمل کنید.
  • از خرید ملک های بی سند تا جای ممکن پرهیز کنید که به مشکلات مالکیتی و از دست رفتن سرمایه ی خودتان دچار نشوید.

موارد بیشتر را اگر نیاز به بررسی بیشتر دارید حتما در نوشته های مختلف وبلاگ کارشناسان املاک دماوند بخوانید.

 

 

نظرات خود را در ارتباط با نوشته ی خرید ملک در دماوند و حومه برای ما بنویسید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای بهتر کردن خدمات سایت برای ما بنویسید تا در مقالات بعدی وبلاگ کارشناسان املاک دماوند آن ها را رعایت کنیم.

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره ی ۰۹۱۲۱۷۶۰۵۵۴ در تماس باشید.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *