تماس مستقیم
09123434196
تماس مستقیم
09121760554

وبلاگ

نکات خرید ملک در دماوند و حومه

نکات خرید ملک در دماوند و حومه

نکات خرید ملک در دماوند و حومه

ورود به دنیای ملک و املاک از مواردی است که از گذشتگان ما بوده است؛ وقتی حرف از سرمایه گذاری می شد و یا پای صحبت های افراد مسن تر می نشستیم همیشه به جوانان توصیه می کردند که برای خود ملک که حالا خانه، زمین و … است خریداری کنند تا آینده ای تضمین شده داشته باشند.

این موضوع کاملا درست است در روزگار فعلی که وضعیت اقتصادی دچار مشکلاتی است یکی از بازاراهای اقتصادی که دچار افت و خیزهای مختلف نشده است بازار اقتصادی ملک و املاک می باشد که با توجه به رشد بالای آن حتی توصیه می شود که اگر قصد ورود به این حوزه و این بازار را دارید برای ورود حتی روز بعدی هم دیر است و همین حالا که در حال مطالعه ی این نوشته هستید باید این کار را انجام دهید.

در این نوشته به بررسی نکاتی در جهت خرید ملک در منطقه ی دماوند می پردازیم که هر یک از این نکات می تواند به شما در خرید های شما در بازارهای ملک و املاک کمک زیادی بکند.

اطلاعاتی که در وبلاگ رسمی کارشناسان املاک دماوند منتشر می شود به علت اینکه دست نویس است و توسط بومیان همین منطقه نوشته شده است می تواند به شما سرنخ های زیادی را دهد تا بتوانید به سادگی تصمیم مناسبی را بگیرید؛ تمام محتوای وبلاگ رسمی کارشناسان املاک دماوند رایگان است و همیشه این محتوا رایگان می ماند.

همراه ما باشید تا با این نوشته نکاتی که مد نظر ما است را به شما انتقال دهیم.

ادامه ی نوشته ی نکات خرید ملک در دماوند و حومه را بخوانید.

 

نکات خرید ملک در دماوند و حومه

نکات مورد نظر ما در این نوشته از موضوعات مختلفی می باشد که در ارتباط با هر یک از مناطق شهرستان دماوند آن را بررسی می کنیم؛ با توجه به اینکه تخصص کارشناسان املاک دماوند در منطقه های دماوند، گیلاوند، جابان، سربندان، آبسرد، گرمابسرد، اوچونک است پس صرفا به این مناطق می پردازیم اما شما می توانید از سرنخ هایی که در این نوشته موجود است استفاده کنید تا بتوانید در بخش های مختلف شهرستان دماوند نیز انتخاب های درستی را داشته باشید.

اگر اطلاعات مفیدتری در حوزه ی املاک و مستغلات شهرستان دماوند و مناطق مختلف آن می خواهید مقالات زیر را مطالعه کنید و سپس به ادامه ی مطالعه ی این مقاله بپردازید؛ مقالاتی که کارشناسان املاک دماوند به شما پیشنهاد می کنند به شرح زیر می باشد:

در ادامه ی نوشته ی نکات خرید ملک در دماوند و حومه به بررسی نکات خرید ملک در مناطق مختلف دماوند، گیلاوند، جابان، سربندان، آبسرد، گرمابسرد، اوچونک می پردازیم؛ همراه ما باشید.

 

نکات خرید ملک در گیلاوند

با توجه به اینکه منطقه ی گیلاوند صرفا یک منطقه ی ویلا نشین و آپارتمان نشین می باشد احتمالا از زمین های موجود در این منطقه غافل خواهید شد؛ منطقه های مختلفی در گیلاوند موجود است که می توانید نسبت به خرید زمین در آن جا اقدام کنید و با توجه به اینکه ملک ساخته نشده از ملک ساخته شده قیمت کمتری دارد می تواند این موضوع راه گشای این باشد که با قیمت کمتری صاحب ملک در منطقه ی گیلاوند شوید.

دقت کنید که نکات مهمی در تصمیم شما برای خرید ملک در منطقه ی گیلاوند تاثیر گذار می باشد که با اول سوالات خود را قبل از انتخاب پاسخ دهید؛ سوالاتی که می توانید قبل از خرید ملک در منطقه ی گیلاوند از خود داشته باشید چیست؟!

  • چرا باید در گیلاوند زمین بخرم؟
  • آیا سکونت در گیلاوند منطقی است؟
  • دسترسی محلی در منطقه ی گیلاوند چگونه است؟
  • منطقه ی گیلاوند از نظر امنیت شهری به چه شکل است؟
  • فرهنگ مردم منطقه ی گیلاوند غریبه پسند است یا نه؟
  • و …

خب سوالات بیشتری نیز می توان در این بخش اضافه کرد اما از اصلی ترین سوالاتی که هر شخصی که بیرون از این منطقه است و برای اول می خواهد در این منطقه نسبت به خرید ملک اقدام کند در بالا آورده شده است.

ما به سادگی در مورد این سوالات جواب های زیادی داریم؛ اگر نمی دانید که چرا باید در منطقه ی گیلاوند هرن وع ملکی را بخرید باید بگوییم که این منطقه به علت دسترسی آسان به شهر تهران و داشتن اداره های مختلف و مرکزهای خرید متفاوت بسیار ارزشمند می باشد و در کنار این موارد از لحاظ کیفیت زندگی و شهرنشینی دارای امتیاز بالایی می باشد.

نکته ی بعدی منطقی بودن سکونت در منطقه ی گیلاوند است که اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید روی این لینک کلیک کنید؛ با توجه به اینکه قصد داریم این نوشته یک نوشته ی جامع باشد نکاتی که در ارتباط با این سوال موجود است را برای شما می نویسیم.

سکونت در منطقه ی گیلاوند منطقی است زیرا این منطقه ساکنان زیادی دارد و از لحاظ شلوغی و آلودگی تقریبا صفر است و با توجه به اینکه دسترسی های مختلفی در این منطقه وجود دارد پس کاملا منطقی است.

سوال بعدی که در ارتباط با خرید ملک و شروع سرمایه گذاری در این منطقه به وجود می آید این است که دسترسی محلی منطقه ی گیلاوند چگونه است؟! در ادامه باید بگوییم که دسترسی محلی منطقه ی گیلاوند بسیار عالی است حتی از مرکز شهر دماوند هم بهتر است زیرا برای دسترسی به هر یک از مناطق جابان، سربندان، اوچونک، گرمابسرد، آبسرد زمان کمتری را صرف می کنید تا به آنجا برسید و نکته ی مهم تر این است که دسترسی به شهر تهران که پایتخت کشور عزیزمان ایران است هم از منطقه ی گیلاوند انجام می پذیرد.

در مورد امنیت منطقه ی گیلاوند نیز به طور کلی باید ابتدا از زحمات شبانه روزی نیروهای امنیتی و پلیس این منطقه تشکر ویژه ای کنیم و به این موضوع افتخار کنیم که کمترین جرم موجود در استان تهران مروبط به شهرستان دماوند است و منطقه ی گیلاوند نیز از این موضوع خارج نیست و شما به سادگی هر ساعت از شبانه روز بدون ترس و بدون احساس خطر می توانید در این مناطق تردد کنید و به راحتی این موضوع را با تجربه کردن حس کنید.

فرهنگ مردم منطقه ی گیلاوند بسیار بالاست زیرا این منطقه مهاجرین زیادی از منطقه های مختلف داشته است و با توجه به این موضوع کاملا افراد با قومیت ها و لهجه ها و رنگ ها و زبان های مختلف در کنار یکدگیر مشغول زندگی هستند و هیچ آزاری برای یکدیگر ندارند؛ در کل روزمرگی در منطقه ی گیلاوند خیلی به شهر تهران نزدیک است و بویی از اینکه در یک منطقه ی کوچک در حال زندگی هستید نخواهید برد.

بعد از جواب دادن به سوالات بالا حالا نکاتی که در ارتباط با خرید ملک در منطقه ی گیلاوند هست را باید اشاره کنیم؛ منطقه ی گیلاوند به صورت کلی از شهرک های مختلف تشکیل شده است که هر یک از این شهرک ها دارای قیمت های متفاوت و امکانات متفاوتی است؛ البته زمانی که افراد اسم شهرک را می شوند به دنبال یک منطقه بسته شده و دیوار شده می افتند ولی شهرک های منطقه ی گیلاوند اینگونه نیست و همه در کنار هم قرار دارند و هیچ دیوار و … در این شهرک نیست که ان ها را از یکدیگر جدا کند.

نکته ی بعدی این است که در منطقه ی گیلاوند و یا هر یک از بخش های مختلف شهرستان دماوند به علت جمعیت کمتر حمل و نقل عمومی در سطح کاملی وجود ندارد و قطعا برای زندگی یا حتی رفت و امد روزمره در این منطقه حتما نیاز به یک وسیله ی نقلیه دارید. (وسیله ی نقلیه شامل اتومبیل، موتور سیکلت، دوچرخه و … است.)

معمولا مناطق مختلف گیلاوند دسترسی خوبی به فروشگاه ها و نانوایی ها دارند اما در صورتی که دسترسی مستقیم نداشته باشید این دسترسی را با کمتر از ده دقیقه قدم زدن می توانید پیدا کنید و لذت یک زندگی کاملا نرمال را به دست می آورید.

نکته ی مهم تری که در ارتباط با مالکیت ملک در منطقه ی گیلاوند است این است که منطقه ی گیلاوند به طور کامل سند گذاری شده است و ملک بدون سند در ان وجود ندارد پس این نکته را دقت کنید که اگر ملکی در این منطقه خریداری می کنید حتما از وجود سند آن مطمئن شوید تا یک معامله ی ارزشمند و بدون مشکل را داشته باشید.

تا اینجا نکات مختلفی در ارتباط با خرید ملک در منطقه ی گیلاوند گفته شد و فعلا برای این نوشته نکات بیشتری در ارتباط با منطقه ی گیلاوند نمی گوییم و به ادامه ی مناطق مختلف شهرستان دماوند و حومه می پردازیم.

اگر تا اینجای این مقاله را مطالعه کرده اید حتما قصد بررسی کامل مقاله را دارید پس به شما نوید می دهیم که ادامه ی مقاله جذابیت بیشتری برای خوانندگان خواهد داشت.

برای قدردانی از مطالعه ی این مقاله توسط خوانندگان یک جلسه مشاوره ی رایگان تلفنی و حضوری را همین حالا از کارشناسان املاک دماوند هدیه بگیرید؛ فقط کافیست با شماره ی ۰۹۱۲۱۷۶۰۵۵۴ در تماس باشید.

انواع ملک در شهر گیلاوند دماوند به شرح زیر است:

 

نکات خرید ملک در دماوند

در بخش قبل نکات مهمی را در ارتباط با خرید ملک در منطقه ی گیلاوند گفتیم که خب این نکات با توجه به مواردی که در آن وجود دارد شاید در ارتباط با منطقه ی دماوند هم یکسان باشد اما به طور کلی با توجه به شرایط محیطی گیلاوند و تفاوت هایی نیز در این دو بخش موجود است که شرایط خرید ملک در ان ها را متفاوت می کند.

با توجه به اینکه منطقه ی دماوند یکی از قدیمی ترین و در عین حال مرغوب ترین منطقه های شرق استان تهران می باشد باید بدانید که ملک های این منطقه قیمت بالایی پیدا کرده است و تا حد زیادی رشد بالایی داشته است پس اگر به دنبال این هستید که یک سرمایه گذاری با رشد بالاتر داشته باشید باید منطقه های دیگر را انتخاب کنید ولی اگر به دنبال یک سرمایه گذاری کاملا مطمئن در بازار املاک شهرستان دماوند هستید حتما بخش دماوند می تواند مناسب ترین مکان برای شما باشد.

ویلاسازی های زیاد و خانه سازی های فراوان باعث شده است زمین های خالی کمتری در مرکز شهر دماوند وجود داشته باشد ولی در عین حال زمین های خالی نیز در این منطقه موجود است اما تعداد آن هایی که قصد فروش را دارند بسیار اندک است زیرا مرغوبیت زمین های دماوند باعث می شود که کمتر کسی زمین یا ملک خود را بفروشد و پول ان را به جای دیگری ببرد.

خرید و فروش های ملک های مسکونی در این منطقه به این شکل است که افراد وقتی قصد بزرگ تر کردن خانه ی آپارتمان خود را دارند ملک خود را می فروشند و برعکس منطقه های دیگر که ممکن است افراد به علت مشکلاتی یک مکانی ر ا بفروشند در دماوند اینگونه است که تنها در صورتی که قصد بزرگتر کردن یا بهتر کردن محله را داشته باشند خانه یا آپارتمان خود را تنعویض می کنند.

شهر دماوند یک شهر مذهبی و سنتی است و افراد با ایمان زیادی در آن حضور دارند از طرفی حسینیه ها و مساجد این محله زیاد هستند برای همین اگر می خواهید یک واحد مسکونی یا خانه برای خود خریداری کنید باید در نظر داشته باشید که ممکن است در ماه های ویژه ی سال مشکل شلوغی را داشته باشید و اگر این موضوع برای شما خوب نیست حتما محله را چک کنید و در نزدیکی این مکان های مقدس اقدام به خرید ملک مسکونی نکنید.

کشاورزی در منطقه ی دماوند به سمت باغداری رفته است و افراد زیادی درختان گیلاس، آلبالو، گردو و … در باغ خود کاشته اند و با توجه به آب و هوای فوق العاده و دارا بودن آب کافی این منطقه در این زمین بسیار خوب می باشد.

محصولات باغی شهرستان دماوند و بخش های مختلف آن معمولا شهرت بالایی دارد زیرا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

نکته ی مهم دیگری که در ارتباط با خرید ملک مسکونی وجود دارد این است که در صورتی که شما قصد داشته باشید ملکی را بخرید حتما باید ان ملک دارای سند باشد زیرا در منطقه ی دماوند معمولا ملک بدون سند وجود ندارد مگر اینکه آن منطقه خیلی دور افتاده باشد و از لحاظ جمعیت و شهرنشینی هنوز اسناد مالکیت به زمین ها و ملک های آن منطقه نرسیده باشد.

اگر قصد خرید ملک های تجاری در منطقه ی دماوند را دارید باید بدانید که این منطقه در روزهای آخر هفته از نظر اقتصادی رشد بالایی دارد زیرا مسافران زیادی هستند که به این شهر می آیند و معمولا مغازه ها یا پاساژهایی که دسترسی بهتری دارند امکان خرید بیشتری دارد؛ نکته ی مهم که این سال ها مطرح است این است که اگر ملک تجاری خاصی را مد نظر دارید حتما از نظر داشتن جای پارک کافی برای کسب و کار خود مطمئن شوید زیرا کسب و کارهای بسیار قدرتمندی بودند که با وجود این مشکل مجبور شدند مکان قدیمی خود را تغییر دهند یا کسب و کار ان ها به طور کامل شکست خورده است و دلیل ان ندیدن وجود جای پارک به عنوان یک نیاز بود.

انواع ملک در شهر دماوند به شرح زیر است:

 

نکات خرید ملک در جابان

جابان یکی از مناطق با کیفیت شهرستان دماوند است که در شهر این شهرستان قرار گرفته است و اگر بخواهید به این منطقه دسترسی داشته باشید ابتدا باید به گیلاوند بروید و از گیلاوند به سمت جاده ی دماوند فیروزکوه حرکت کنید تا به آن برسید.

ملک های مختلفی در منطقه ی جابان دماوند قرار گرفته است و هر کدام نکات و قوانین خاص خود را برای خرید دارند.

با توجه به اینکه اکثرا در اطراف شهرستان دماوند قصد خرید زمین یا باغ را می کنند از اصلی ترین نکاتی که باید در نظر گرفته شود این است که آب آن منطقه چطور است و اگر هم به آن منطقه دقت نکردید حتما به میزان آبی که برای زمین خود می توانید تامین کنید دقت کنید؛ بعضی از زمین های باغی یا کشاورزی دارای استخر یا چاه آب هستند و بعضی هم از آب کشاورزی محله که به صورت ساعتی در اختیار باغداران است استفاده می کنند و در نهایت برخی از زمین ها هستند که هیچ منبع تامین آبی ندارد.

از این جهت آب نقش مهمی در این زمینه دارد که در هنگام خرید زمین در منطقه ی جابان باید حتما به این موضوع با دقت بیشتری نگاه شود.

نکته ی بعدی که در ارتباط با خرید هرگونه ملکی در منطقه ی جابان دماوند مطرح است این است که ملک مورد نظر شامل چه موقعیتی است؛ چه موقعیتی یعنی از نظر جغرافیایی در داخل بافت اصلی شهر جابان دماوند قرار گرفته است و یا در خارج از بافت اصلی منطقه ی جابان است.

اصولا ملک هایی که خارج از بافت اصلی شهر جابان هستند اگر در آن ها ساختمان سازی یا هر گونه بنایی ساخته شده باشد کاملا غیرمجاز است و با توجه به قوانین احتمال تخریب بالایی دارد ولی ملک هایی که داخل بافت هستند این مشکل را ندارند. همین موضوع است که باعث شده است زمین های داخل بافت اصلی شهر جابان دماوند به نسبت زمین های خارج از بافت اصلی شهر جابان دماوند قیمت بیشتری پیدا کنند و خریدا آن ها کمی از توان بعضی از افراد که سرمایه کمتری دارند خارج شود.

شهر جابان دماوند به علت اینکه یک منطقه ی کوه پایه ای می باشد چشم انداز خوبی دارد و اگر شما در ملک مسکونی که در شهر جابان دماوند دارید پنجره ای رو به پایین شهر داشته باشید احتمالا منظره ی بی نظیر و ویوی ابدی را خواهید داشت.

با توجه به اینکه منطقه ی جابان دماوند یک منطقه ی ویلا نشین می باشد ساختمان سازی و آپارتمان سازی کمتری در آن انجام شده است و اگر هم آپارتمانی در این منطقه موجود باشد قیمت بالایی دارد زیرا اکثر این آپارتمان ها متعلق به بومیان محله می باشد.

انواع ملک در شهر جابان دماوند به شرح زیر است:

 

نکات خرید ملک در گرمابسرد

خرید ملک در منطقه ی گرمابسرد شامل نکات خیلی مهمی است زیرا افراد زیادی بودند که در سال های اخیر بدون توجه به این نکات دچار مشکل بزرگی شده اند پس از این جهت باید حتما این موارد را قبل از خرید دقت کنند.

باید در نظر داشته باشید که منطقه ی گرمابسرد دماوند هنوز به صورت کامل سند شده نیست و این موضوع باعث می شود که افراد سودجوی زیادی در این منطقه حضور پیدا کنند و شما نیز چون اطلاعات کافی ندارید مشکلات زیادی را برخورد می کنید.

ملک های منطقه ی گرمابسرد قیمت بسیار خوبی دارند و از این جهت جای رشد زیادی دارند چون ممکن است الان که قیمت مناسبی دارند خریداری شوند با رشد قیمت ملک ارزشمند تر می شوند؛ این رشد در هر شرایط باعث این می شود که مشتری سود خوبی را در کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشد.

منطقه زیبای گرمابسرد یک منطقه ی کوهستانی است که در این منطقه ملک های مختلفی برای خرید وجود دارد هر کدام از این ملک ها ویژگی ها، نکات مثبت، نکات منفی و امتیازات مختلفی دارد که با توجه به این موارد قیمت این ملک ها تعیین می شود و این قیمت گذاری باعث می شود آن ها ملک های مختلفی را در بنگاه های معمالات ملکی قرار دهند.

اولین نکته ی مهم که به عنوان مهم ترین جمله ی این بخش باید بدانید این است که هیچ وقت سعی نکنید بدون داشتن یک مشاور املاک یا یک وکیل نسبت به معامله در منطقه هایی که هنوز سند رسمی در آن ها وجود ندارد اقدام کنید.

انواع ملک در شهر گرمابسرد دماوند به شرح زیر است:

 

نکات خرید ملک در سربندان

خرید ملک در منطقه ی سربندان نکات حقوقی زیادی دارد زیرا قیمت ملک های این منطقه به شدت رو به بالاست و زمین های این منطقه بسیار کیفیت دارند پس اگر این مورد را در نظر نداشته باشید که مدارک هویتی کاملی را از مالک قبلی دریافت کنید ممکن است که چشم طمع افراد به سمت شما بیاید و ناخوداگاه مشکلاتی را بعد از معامله داشته باشید.

اکثر ملک های این منطقه سند دار هستند پس به دنبال ملک های بی سند نروید و حتما در هنگام معامله سند مالکیت را از مالک اصلی دریافت کنید و آن را در دفترخانه های معتبر به نام بزنید و این مورد را با سامانه ی ثبت احوال نیز استعلام کنید و خیال خودتان را از داشتن دارایی با ارزشتان بالاتر ببرید.

اصولا زمانی که ملکی ارزشمند باشد چشم های زیادی به دنبال آن است و این مسئله خیلی خوب است اما اگر در این موضوع سهل انکاری شود ممکن است تبعات گران قیمتی را برای شما ایجاد کند.

انواع ملک در شهر سربندان دماوند به شرح زیر است:

 

نکات خرید ملک در آبسرد

در سال های اخیر منطقه ی آبسرد دماوند تغییرات قیمتی زیادی را داشته است که این تغییرات قیمتی همیشه رو به بالا بوده است؛ نکته ای که باید در مغاملات ملکی خود در منطقه ی آبسرد دماوند دقت کنید نکته ی قیمت گذاری است که مبادا قیمت ملک از قیمت واقعی آن کمتر یا بیشتر باشد.

معمولا برای فروشندگان قیمت بیشتر بهتر و برای خریداران قیمت کمتر بهتر است اما برای اینکه در یک معامله دونفر رضایت کامل را داشته باشند و از لحاظ منطقی و اخلاقی این موضوع درست باشد سعی کنید فرآیند قیمت گذاری را اگر فرشونده هستید به درستی و اگر خریدار هستید به درستی بدانید.

قیمت گذاری یک ملک معمولا با توجه به نوع کاربری، موقعیت، امکانات، محله و … می باشد که البته در هر نوع کاربری یا هر نوع ملک متفاوت است؛ مثلا اگر یک آپارتمان را می خواهید بخرید امکاناتی نظیر اسکلت، دیوار و … مهم است ولی اگر می خواهید یک زمین کشاورزی بخرید مواردی نظیر جنس خاک، میزان آب در دسترس زمین و … مهم است.

انواع ملک در شهر آبسرد دماوند به شرح زیر است:

 

نکات خرید ملک در اوچونک

منطقه ی اوچونک دماوند یکی از مناطقی است که این روزها به آن دقت بیشتری می شود زیرا به شدت جای رشد در این منطقه بالاست و این بالا بودن جای رشد برای سرمایه گذاری های بلند مدت و کوتاه مدت بسیار می تواند مفید و خوب واقع شود.

در صورتی که قصد خرید ملک در منطقه ی اوچونک را دارید با بودجه ی کمتری به نسبت به دیگر مناطق می توانید اقدام خود را شروع کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

دقت کنید که هر زمانی که قصد خرید ملک داشته باشید باید اقدام کنید زیرا همیشه بازار ملک در حال رشد است و مخصوصا مناطقی مثل اوچونک این موضوع را بیشتر دارد پس همین حالا اقدام کنید و با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع ملک در شهر اوچونک دماوند به شرح زیر است:

 

نکات خرید ملک در دماوند و حومه – جمع بندی

حالا با توجه به نکات بالا می توانید سرنخ هایی نسبت به خرید ملک در منطقه های مختلف شهرستان دماوند پیدا کنید و در معاملات مختلف خود با چشم باز و نگاه بهتری حرکت کنید؛ چند نکته ی مهم را باید به شما بگوییم و این نوشته را به پایان برسانیم:

  • ملکی که سند مالکیت یا مدارک هویتی درستی ندارد را ریسک نکنید و روی آن معامله نکنید.
  • در مورد فرآیند قیمت گذاری تحقیق بیشتری کنید تا بهتر معامله کنید.
  • بدون یک مشاور املاک یا وکیل نسبت به معامله های سنگین اقدام تک نفری نکنید.
  • با توجه به رشد منطقه های مختلف ملک بخرید و سعی کنید خرید های بهتری داشته باشید تا رشد بیشتری کند و منطقه هایی که رشدشان کامل شده است را برای خرید جهت سرمایه گذاری در بازار ملک انتخاب نکنید.

اگر هر یک از بخش های بالا به شما کمک کرده است و دانشی به شما افزوده است در بخش نظرات همین نوشته تجربیات خود را برای ما بنویسید.

 

نکات خرید ملک در دماوند و حومه

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای بهتر کردن خدمات سایت برای ما بنویسید تا در مقالات بعدی وبلاگ کارشناسان املاک دماوند آن ها را رعایت کنیم.

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره ی ۰۹۱۲۱۷۶۰۵۵۴ در تماس باشید.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *